Gorselliğin ve kişisel imajın her gecen gun daha fazla onem kazandığı bir dunyada yaşıyoruz. Hal boyle olunca, ceşitli sebeplere bağlı gorsel bozukluklar daha fazla dikkat cekiyor. Gun icindeki koşuşturma, vakit sıkıntısı, stres ve bunlara bağlı olarak değişen yaşam tarzı vucudunuzda istemediğiniz bazı durumlara davetiye cıkarıyor. Daha bicimli bir vucut icin diyet ve spora yeteri kadar zaman ayıramadığınız durumlarda modern tıp imdadınıza yetişiyor. Estetik biliminin vardığı son nokta olarak tanımlanan emsculpt uygulaması hem kas yapıyor, hem yağ yakıyor...
Uygulama icin yurt dışına gitmenize gerek yok, emsculpt İstanbul'da da en iyi merkezlerde gercekleştiriliyor. Ustelik yurt dışından bu uygulama icin İstanbul'a gelen cok sayıda kişi mevcut.

Ameliyatsız fitlik icin emsculpt

Kaslarınız ne kadar guclu olursa bedeniniz de o kadar kusursuz ve cekici gorunur. Genclik yıllarınızla aynı kiloda olsanız dahi vucudunuz daha farklı ve kilolu gorunuyorsa bunun sebebi kas kaybıdır. Ustelik kas kaybı sadece kilolu bir goruntuye sebep olmuyor... Kaslarınızın formda olması daha dik durmanızı ve kusursuz bir siluete kavuşmanızı sağlıyor. Yılların gecmesiyle yer cekimine yenik duşerek yuvarlak formunu kaybeden popo kasları aşağıya sarkıyor. Ama yeni nesil teknolojilerle karın ve popo kaslarınızdaki sarkmaları engellemek mumkun hale geliyor. Emsculpt teknolojisi ameliyat olmadan, beslenmenizden kısmadan ve spora vakit ayırmadan da fit bir goruntu yakalamanızı sağlıyor.

Guclu karın kasları ve dik bir popo

Emsculpt cihazı ile aynı anda kas yapabilir ve yağ yakabilirsiniz. Dunyada, cerrahi işleme gerek duymayan tek yağ yakma ve kas guclendirme teknolojisi olarak goze carpıyor. Oncelikle yağ tabakasının altındaki kas yapısını guclendiren emsculpt, kas yoğunluğunun artmasını sağlayarak yağ oranını azaltır. Hem daha ince hem daha atletik bir karın yapısı ortaya cıkartarak hayalinizdeki goruntuye kavuşmanıza yardımcı olur. Tedavi, ikinci uygulama alanı olan popo kaslarında dikleştirici ve sıkılaştırıcı etki gosteriyor. Ameliyata gerek duymadan artan kas kutlesi popoda şekilli daralma gercekleştiriyor. Yine dunyada cerrahi olmayan tek popo kaldırma işlemi olarak gorulen emsculpt teknolojisi ile zahmetsiz bir şekilde daha atletik, sıkı ve cekici gorunebilirsiniz.

Emsculpt elektromanyetik enerji ile calışıyor

Klinik calışmalar ve biyolojik araştırmalar sonucunda etkinliği kanıtlanan cihaz, elektromanyetik dalgaları kullanıyor. Yuksek yoğunluklu elektromanyetik dalgalar sayesinde, uygulanan bolgedeki kasların dakikada 20 bin defa kasılması sağlanıyor. Zahmetsizce gercekleşen uygulama spor salonunda calışmaktan cok daha basit ve etkili oluyor. Egzersizle elde edilmesi mumkun olmayan kaslar ve parcalanmasına imkansız gozuyle bakılan yağ kutleleri yuksek teknoloji sayesinde gercekci hedefler haline geliyor. Sorunlu bolgede yağ yakımını ve kas oluşumunu maksimuma cıkartan elektromanyetik dalgalar ile optimum sonuclar elde ediliyor. Ustelik uygulama icin hazırlık aşamasına da ihtiyac duyulmuyor. Uzanıyor ve kaslarınızın kasılmaya başladığını hissediyorsunuz. Anestezi yok, ağrı sızı yok... Belirli bir algoritmayı takip eden kasılmalar bazen hızlı bazen yavaş seyrediyor.
5 seansta hayalinizdeki goruntu

Genellikle 4 seansta tamamlanan protokol en fazla 5 seans suruyor. İsteyen her hastaya uygulanabilen bu zahmetsiz işlemin ardından gunluk yaşantınıza hemen geri donebilirsiniz. Emsculpt tedavisinin ilk seansından sonra değişikliği hissedeceksiniz. Kısa surede etkili sonuclar veren uygulama iki yıla kadar dayanıklılık gosteriyor. İsteğiniz doğrultusunda ara ara uygulanacak seanslar sayesinde tedavi edilen bolgede kalıcı fitlik sağlamak da mumkun.
Emsculpt Turkiye fiyatları

Cerrahi mudahale gerektirmeyen Emsculpt, Amerikan Sağlık Orgutu tarafından guvenilir olarak nitelendiriliyor. Tıbbi CE sertifikasına sahip bu teknoloji ile dort hafta gibi kısa bir surede fit bir goruntuye sahip olabilirsiniz. Emsculpt fiyat araştırması yapıyorsanız, farklı fiyatlarla karşılaşmanız mumkun. Ancak onemli olan kendinizi iyi bir uzman bir hekime emanet etmeniz. İşte bu noktada Op. Dr. Alpaslan Topcu'yu arayabilir, randevu talep edebilirsiniz.