GMG Kastamonuspor Kulubu yonetiminin olağanustu genel kurul kararı almasının ardından eski başkan Erkan Ozcan, aday olmayacağını acıkladı. Bunun uzerine secime tek aday olarak giren Enes Aygun, Kastamonuspor’un yeni başkanı oldu.
Aygun, İsmail Dikmenli Tesisleri’nde gercekleştirilen genel kurulun ardından gazetecilere yaptığı acıklamada, başkan olduğu icin cok mutlu olduğunu soyledi.
Unutulmaz bir gun yaşadığını kaydeden Aygun, "Bugun hem ben hem de Kastamonuspor icin guzel bir gun. Taraftarımızın ve Kastamonuluların desteği ile kulup başkanı oldum." dedi.
Aygun, şehrin desteğini hissettiğini dile getirerek, şoyle konuştu:
"Cok heyecanlıyım. Unutamayacağım, hayatımdan silemeyeceğim bir donem. Kastamonu sevdalısı olduğum icin de ayrıca cok mutluyum. 21 yaşındayım ve dunyanın en genc başkanı olduğum soylendi. Yapılan araştırmalarda da boyle olduğu ortaya cıktı. Bu cok guzel bir duygu. Bu genc yaşta beni bu goreve getiren herkese sonsuz teşekkur ediyorum."
Şampiyon olacaklarını dile getiren Aygun, "Bu sene şampiyon olacağız. Taraftarımızın desteği ile mutlu sona ulaşacağız. Bu sene tarih yazma senesi, 2020 Kastamonu icin unutulmaz bir yıl olacak." ifadelerini kullandı.
Olağanustu genel kurula, Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, AK Parti İl Başkanı Doğan Unlu, yonetim kurulu uyeleri, taraftarlar ve vatandaşlar katıldı.
AA