Kışın mini etek nasıl giyilir? Coğu kadın etek giymeyi seviyor fakat kışın gelmesiyle birlikte soğuk havalar nedeniyle bacaklarım uşur kaygısından dolayı giyemiyor. Soğuk havalarda bile şıklığını koruyan ve etek giymeyi tercih eden kadınlar icin birkac onerimiz var. Soğuk havalarda mini etek giymenin puf noktalarını sizler icin hazırladık. Bu oneriler sayesinde asla uşumeyeceksiniz.
ETEK ALTINA YUKSEK CİZMELER GİYEBİLİRSİNİZ
Aynı zamanda mini eteğinizi ince corap yuksek cizmelerle de kombinleyerek unluler gibi şık bir gorunume sahip olabilirsiniz. Herkes tayt giymek istemeyebilir ya da her fizikte tayt duzgun bir gorunum sağlamayabilir.
TOZLUK GİYEREK FARK YARATIN
Kışın mini etek giymek istiyorsunuz fakat soğuktan ve uşutmekten de bir o kadar korkuyorsunuz.Endişelenmeyin! Eteğinizin altına giyeceğiniz herhangi bir tozlukla bacaklarınızı soğuktan koruyabilirsiniz. Mini eteğinizin altına kalın bir corap giyebilirsiniz. Ya da dar bir pantolonla mini eteğinizi kombinleyebilirsiniz. Bu kombinler sizi sıradanlıktan kurtaracak farklı bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır.
HAREKET HALİNDE OLMAYA OZEN GOSTERİN
Şık giyinen kadınların ortak bir ozelliği vardır. O da şudur ki: Şık giyinen kadınlar soğuktan korunmak icin surekli hareket halindedir. Vucut ısınızı korumak istiyorsanız yuruyuz yapabilirsiniz. Yuruyuş yaparken bacaklarınız hareket halinde olacağından vucudunuz kısa sure icerisinde ısınacaktır.
KULOTLU CORABI UNUTMAYIN
Mutlaka kulotlu corap ile giyin; bu kalcalarınızın da uşumesini engelleyecektir.
DAR KIYAFETLER TERCİH EDİN
Mini eteğin uzerine vucudunuzu saran kıyafetler giyerseniz eğer, bu durum vucudunuzun sıcak kalmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda vucudunuzun daha guzel gorunmesini sağlayacaktır. Sıcak bir kazak ve bot ile şortunuzu kombinlediğinizde cekici bir trend yakalamış olursunuz. Sadece şeritli corap, tayt, pantolon giyebilirsiniz ve mini etek ve elbiselerini patenci ayakkabı ve ayak bileğine kadar uzanan pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. ..