DMxNetWork ozel koleksiyonu, ucuncu sezonuyla gorucuye cıktı. Guclu ve kendine guvenen kadınlara ozel parcalardan oluşan koleksiyon elmaelma.com'da.
Tarzı ve stiliyle ilham kaynağı olan Derin Mermerci ile NetWork‘un guclu tasarım anlayışını bir araya getiren DMxNetWork koleksiyonu, Sonbahar/Kış 2018 sezonunda Mermerci’nin belirgin ve ozgun tarzını yansıtan rahat formlu kilit parcaların yanı sıra, en cetin kış gunlerinde bile stilinden odun vermek istemeyenlere zarif ve iddialı alternatifler sunuyor.
DMxNetWork koleksiyonunun one cıkan parcaları arasında kaşmir trikolar, yuksek belli pantolonlar, işlemeli elbiselerin yanı sıra, saten etekler ve ceketler bulunuyor. Gectiğimiz sezonlarda buyuk bir ilgi uyandıran yarım kollu elbiseler bu sezon da beklentileri karşılarken, trikolar dantel detaylarıyla, sırt ve omuz dekolteleriyle farklılaşmaya başlıyor.

Ceket ve montlar ise desenli astar detaylarıyla net bir tarzı işaret ediyor. Dış giyimde kadife iplikle orulmuş trikolar ve hafif tuylu zarif kabanlar sezonun hakkını verirken somon, ekru, gri, lacivert, tarcın ve gold koleksiyonun ana renk paletini oluşturuyor.

Derin Mermerci’nin surprizlerle dolu stili DMxNetWork koleksiyonu sayesinde bu sezon yeni yıl davetlerine de ilham veriyor. Taş işlemeli takımlar, ceket-elbiseler ve yıldız detaylı smokin takım beklenmedik bir kış stilini vurgularken saten elbiselerin uzerine giyilen biker ceketler, nakışlı yakalar ve belin zarafetini gozler onune seren kemerler ozgun bir gece tarzının altını ciziyor.