Corap bot modelleri nelerdir? Sezonun trendi olan 'Corap botlar nasıl kombinlenir' gibi sıklıkla sorulan sorunuzun cevabını sizin icin yanıtladık!
Her yıl one cıkan trendlerde bu yıl corap botlar var! Bileği sımsıkı saran ayakları zarif gosteren bu botlar kışın en gozdeleri arasında vitrinlerde yerini alıyor. Her ne kadar kullanımı ve kıyafetlerde kombini zor gibi gorunse de aslında kullanımı oldukca pratik olan bu botlar aynı zamanda gunu ve zor parcaları kombinlemede hayat kurtarıcı oluyor.

Bu kış sezonuna imza atan parcalardan biri de botlar. Ozellikle ayağın şekline uyum sağlayan ve ayakları sımsıkı saran bu botlar corap gibi dursada bu kış sezonun en gozde bot modelleri arasında yer alıyor. Gunluk hayatımızda ve ozel gunlerde corap botlar her kombinle karşımıza cıkabilir!

Ancak her ne kadar klasik gibi gorunsede dar bir kot veya taytlarla birleştiği zaman hem zarif hem de spor bir gorunumde sağlıyor!

Genellikle corap botlarda koyu renk tercih edilse de cicekli, cizgili modelleri de oldukca şık ve farklılık kazandırıyor.

Ancak cicekli ve desenli bot modellerinde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de alt ust uyumu olacaktır. Cicekli ve desenli corap bot modelleri ortaya cıkarmak ve farklılık kazanmak istiyorsanız kıyafetinizin olabildiğince sade olmasına ozen gostermeniz gerekecektir. Aksi taktirde renk cumbuşune duşmenizi istemeyiz.

Tarzını değiştirmek isteyenler icin sezonun en trend bot trendi olan corap botları denemeye ne dersiniz? İşte elmaelma.com okurlarımız icin bir araya getirdiğimiz corap bot modelleri...