Belinizi gorunduğunden daha ince gostermek isteyenler icin yaz kış giyebileceğiniz etek modellerini bir araya getirdik. İşte belini ince gosteren o modeller!
Ozellikle belinizi saran, pileli, fırfırlı duz etekler beli olduğundan daha ince gosteriyor. Ozellikle bu tarz eteklerin uzerine ust tarafınızı saracak bluzlar giyerek belinizi ince gosterebilirsiniz.

Belinizi olduğundan daha ince ve kibar gostermek icin bazı modelleri bir araya getirdik. Ozellikle son zamanlarda eteklerin daha cok on planda olduğu sezonun gozde eteklerinden olan 'A' modellerine dolabınızda yer verebilirsiniz!
Belinizi ceşitli estetik operasyonlarla inceltmek yerine goz ilizyonu dediğimiz doğru kıyafet secimleriyle belinizi olduğundan daha ince gostermeniz mumkun!
Kıyafetlerle ince gorunmek yaygın olarak bilinen hilelerden biridir. Ancak her ne kadar bunu biliyor olsak da kendi vucudumuzu yeteri kadar tanımadığımız icin ince gorunmek isterken bazı kıyafetlerin husranına uğratabiliyor. Ancak Her vucut tipinin belini ince gosterecek kıyafetlerden biri de eteklerdir.

Beli ince gosteren etek modellerini sizler icin araştırdık ve 'A' şekli denilen etek modellerini sizler icin bir araya getirdik.