2019'un trend rengi olan mercan ile beraber bahar ve yaz aylarında tercih edebileceğiniz her kıyafete uyum sağlayan lila, denim gibi renkleri bir araya getirdik
SADE ŞIK NUDE
Tercihi her halukarda sadelikten olanlar icin zarif, şık, spor gorunumu elde eden oje renklerinden biri nude tonlardır. Nude modası hız kesmeden bu yılda yerini koruyor. Dikkati tırnaklarınızda ceksin istemiyorsanız zarif bir gorunum ağlayan nude renginde bir ojeyi bu aylarda tercih edebilirsiniz.

Kış sezonunun son aylarını yaşarken hafif ciceklerin acması ve guneşin o ışıldayan ışıltılarını hissetmek bahara bir an once girme isteği artmış durumda. Kışın sert gecen soğukta kat kat giyindiğimiz kalın ve koyu renkli kıyafetleri bir an once kaldırıp yerine cıvıl cıvıl kıyafetleri cıkarma isteğimiz artıyor.
Hepimiz biliyoruz ki bu yazın trend rengi olan mercan her yerde! Malum bahar kendini az da olsa belli etmiş durumda! Kıyafetler ayakkabılar derken gorunumun butunluğu sağlayan 2019'un trend oje renklerini bir araya getirdik. 2019'un trend oje renkleri neler? 2019'un trend rengi ne? İşte merak ettiğiniz tum detaylar...

Kadınlar icin butunluğun ayrılmaz bir parcası olan ojeler en cok tercih edilen kozmetik urunler arasında yer alıyor. Gunluk uşenmeden kıyafete gore surulen ojelerde bu yıl bahar sezonunun en cok merak edilen konuları arasında yer alıyor. 2019 bahar sezonunda en cok tercih edilen ve trend olan oje renkleri her kıyafete uyum sağlayacak cinsten! İşte kolaylıkla bulabileceğiniz ve her kombine uyum sağlayan o renkler...

HEM ŞIK HEM SPOR RENGİ LİLA!
Ellerinizi zarif gosteren ve her turlu kombine destek olan bir diğer oje rengide lila olacaktır. Hafta sonu arkadaşlarınızla kahvaltıya veya akşam buluşmalarında gorunumuzde ellerinizi zarif gostererek butunluk sağlayacak alternatif oje renklerinizden biri de lila olacaktır.

DENİM ARTIK TIRNAKLARINIZDA!
Koyu renkli ve cesur olmayı sevenlerin gozde rengi bu sezonda denim renkleri yer alıyor. Kış aylarında bol bol etrafta gorduğumuz siyah yerini baharda denim rengine bırakıyor. Şık, asil ve cesareti bir arada toplayan denim mavisi yer alıyor.

SEZONUN GOZDE RENGİ MERCAN!

2019'un trend rengi arasında yer alan mercan rengi ojeyi aynı şekilde oje olarak kullanabilirsiniz. Sıcaklığın ve kış sonrası havayı yumuşatan bir etkiye sahip olmasıyla her turlu renge uyum sağlayan bu rengi tırnaklarınızda da kullanabilirsiniz.