2019 ilkbahar mini ve midi etek modellerinden ornekler elmaelma.com'da. Bu sezon mutlaka tarzınıza uygun bir etek alın. İşte onerilerimiz...
2019 ilkbahar sezonunda iki farklı etek modeli one cıkıyor. Gecen yıl midilerin zamanıydı. Fakat bu sezon midilerin yanı sıra miniler de oldukca populer olacak gibi gorunuyor. Bir cok marka midi ve mini tercihi yapmakta zorlananlar icin etek modellerini farklı uzunluklarda uretti. Hangi boyu secerseniz secin bu sezon etekli kombinler hem şıklıklarıyla hem de kolaylıklarıyla sizin gonlunuzu feth edecek gibi. İşte bir kac ornek...
CESURLAR İCİN LEOPAR ETEKLER: Cesur hissediyorsanız, leopar desenli mini yada midi bir etek cok eğlenceli bir tercih olabilir.

UCUŞAN CİCEKLER: Cicekli midi etekler cok yonludur ve topuklularla suslenebilir, eğitmenlerle eşleştirilmiş mini elbise ise rahat bir hafta sonu icin idealdir.

GOZALICI RENKLER: İlkbahar demek renk demek. İster mini ister midi fark etmez bu sezon goz alıcı renkte etekleriniz mutlaka olsun.

ŞIK DETAYLAR: A kesim bir mini etek belinizi ince gosterebilir. Kalem tipi midi etekler ise bacaklarınızda şahaneler yaratabilir.