DomainLovers uygulaması, alan adlarını takip edebilmenizi ve kısa alan adları oluşturmanızı sağlıyor.

DomainLovers uygulaması ile kendi alan adınızı otomatik olarak uretebiliyor ve alan adlarını takip listenize ekleyebiliyorsunuz.
Domain piyasasıyla yakından ilgilenen ve bu işin ticaretini yapanların faydalanabileceği DomainLovers, basit ve gelişmiş ozellikleriyle one cıkıyor. Duşecek alan adlarını takip listenize ekleyebileceğiniz ve benzer alan adı onerilerini inceleyebileceğiniz uygulamada guncel domain piyasası bilgileri bolumuyle de ceşitli firmaların ucretlerine goz atabilirsiniz.
Gelir elde etmek amacıyla jenerik alan adı uretebilmeniz icin geliştirilen alan adı oluşturucu bolumunde domain uzunluğu, Turkce karakter, sayı ve ozel karakter icermeli gibi secenekleri kullanarak kısa domainleri de hızlıca oluşturabilir, dolu olup olmadığını da anlık olarak sorgulayabilirsiniz. Tamamen ucretsiz olarak sunulan ve alan adı piyasasıyla ilgili bircok gelişmiş ozellik sunan DomainLovers uygulamasını Windows işletim sistemli cihazlarınızda kuruluma gerek kalmadan kullanabilirsiniz.
Uygulama ozellikleri
Alan adı takip Alan adı oluşturucu Guncel alan adı fiyatları Alan adlarının duşeceği tarihi gorme Whois bilgileri Benzer alan adı onerileriİndir