Hemen hemen herkesin şikayetci olduğu gozaltı morluklarınızdan siz de kolay yolla kurtulmak istemez misiniz? Oldukca can sıkıcı bir gorunume sebebiyet veren bu morluklar kişinin gunluk yaşantısında daha yorgun ve mutsuz gorunmesine neden olabiliyor. Nekadar makyaj yapılırsa yapılsın asla kolayca kapanmayan bu morlukların elbetteki tedavisi bulunuyor. Hemde evde uygulayacağınız doğal maskelerle! Gozaltı morlukları icin zerdecal maskesini duymuş muydunuz? Guclu anti-aging, antioksidan ve anti-inflamatuar ozelliklere sahip guclu bir baharat olan zerdecalın mucizesine inanamayacaksınız. Peki gozaltı morluğu icin zerdecal maskesi nasıl yapılır? Malzemeleri neler? İşte tum yapmanız gerekenler!
MALZEMELER:
Yarım cay kaşığı oğutulmuş zerdecal, 1 su bardağı sut, 1 tatlı kaşığı ciğ bal, Yarım cay kaşığı hindistan cevizi yağı, Ceyrek cay kaşığı taze rendelenmiş karabiber
HAZIRLANIŞI:
Başlangıcta, sutu ısıtın. Sonra bal, zerdecal, biber ve hindistan cevizi yağı ekleyin. Sutu ısıtıncaya kadar surekli karıştırmalısınız, benmari usulu bu maskeyi hazırlayın ve kullanmadan once ideal sıcaklığa ulaştığından emin olun.