Muşteri memnuniyetinin surekliliğini sağlamak icin: Mytr Office Crm ...umit kaya - 13 YIL ONCE GUNCELLENDİ


Ureticinin acıklaması:
Muşteri memnuniyetinin surekliliğini sağlamak icin: MYTR OFFICE CRM.
Rekabetin tum alanlarda arttığı gunumuzde yaratılan iş fırsatlarının ve gercekleştirilen aktivitelerin işletme kÂrlılığına donuşmesi cok buyuk onem kazanmıştır. Bu da ancak farklı hizmet politikalarıyla ve muşteri odaklı davranmakla mumkun olabilmektedir. MYTR OFFICE CRM, muşterilerine farklı hizmetler sunarak katma değer yaratmak isteyen firmalar icin son derece onemli bir yazılımdır.


MYTR OFFICE CRM
§ Muşteri İlişkileri Yonetimi§ Pazarlama
§ Satış Yonetimi
§ Servis Yonetimi
Muşteri İlişkileri Yonetimi
CRM stratejilerinin en onemli getirisi muşteriyi tanımaktır. Bir firmanın muşterilerine ait her turlu veri, kontak ve bunlarla firmaya ait urun ve urun gruplarının ilişkilendirilmesi, o muşteriye ait yapılan butun aktiviteler gibi işlemler bu ekranda tutulur. Boylelikle muşteri analizleri ve ilerde doğabilecek iş fırsatlarına da geciş yapılmış olur. Bu modulle potansiyel muşteri ve cari muşteriler de birbirinden ayrı olarak takip edebilirsiniz.

Pazarlama
Pazarlama modulu, MYTR Office CRM kullanan firmaların tum pazarlama (marketing) aktivitelerini yuruteceği moduldur. Başlıca alt modulleri, kampanya yonetimi, duyuru yonetimi ve anket yonetimidir. Diğer modullerde olduğu gibi, bu modulde de raporlama aracları ile her tur veriyi sentezleyebilir ve onemli ipucları elde edebilirsiniz.

Satış Yonetimi
Tum satış aktivitelerinizi yonetmeniz ve raporlamanız icin gereken alt yapıyı sunar. Fırsat yonetimi, teklif yonetimi, kontrat ve haber alt modullerinden meydana gelir. Satış modulu, olası satışlarınızı gormek, sene sonunda yarattığınız fırsatların kazanma ve kaybetme oranını saptamak, kaybedilen fırsatların neden kaybedildiğini anlayabileceğiniz raporları sunmak gibi temel işlevleri yerine getirir. Bu raporlar ile gecmiş başarı ve başarısızlıklarınızı anlar, buna gore firmanızı geleceğe guvenle taşırsınız.

Servis Yonetimi
Teknik destek, bakım, arıza giderme gibi hizmetler sunan firmalar icin geliştirilmiş bir moduldur. Teknik destek hizmetlerinin takibi bu yolla kolaylıkla yapılabilir. Gercekleştirilen teknik destek kayıtlarını ve sureclerini muşterilerinizle de paylaşabilir ve muşteri odaklı calışma sonucunda muşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.
İndir