Microsoft Office 2019 Turkce indirip kullanabileceğiniz en iyi ofis programı

Microsoft Office 2019, Turkce dil desteğiyle gelen, ev ve iş kullanıcılarının indirip kullanabileceği ofis programı. Microsoft Word 2019, Excel 2019, PowerPoint 2019, Outlook 2019, Project, Visio, Access ve Publisher yazılımlarını iceren tam bir ofis paketi.


Ev, iş, oğrencilerin ortak kullandığı tek ve en iyi ofis programı olan Microsoft Office, surekli guncellenerek yeni ozellikler kazanıyor. Ozellikle calışanlara yonelik verimliliği artıran her sene yepyeni ozellikler sunan Microsoft Office programının son surumu 2019, bulut temelli Office 365 abonesi olmayan, buluta sıcak bakmayan kullanıcılara hitap ediyor.
Office 2019’un icerisinde Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access’in yanı sıra Visio, Project, Publisher’ın 2019 surumu yer alıyor. Hem IT profesyonelleri hem de kullanıcılar icin yeni ozellikler ve guncellemeler Office 2019 ile kullanıma sunulmuş. Kullanıcıların cok daha az surede daha iyi icerikler oluşturabilmelerine sağlayan ozelliklerden bahsediyoruz. PowerPoint 2019’da sinematik sunumlar hazırlama; gezici kalem kutusu, basınc hassasiyeti ve eğim efektleri gibi Windows’taki uygulamalar arasında gelişmiş murekkep ozellikleri sayesinde doğal belgeler oluşturmanız mumkun. Excel 2019’a PowerPivot’a yeni formul ve grafikleri de icine alan guclu yeni veri analiz ozellikleri eklendi. Word 2019 ve Outlook 2019, en onemli konulara odaklanmanıza yardımcı olan yeni ozellikler (sesli okuma ve metin aralığı gibi Oğrenme Aracları, dikkat dağınıklığını engelleyerek iceriğinizi on plana cıkartan Odak Modu ve daha az onemli e-postaları ayıran Odaklanmış Gelen Kutusu) sunuyor. IT uzmanları icin de gelişmiş guvenlik ve kolaylaştırılmış yonetim sunuyor yeni Office.
Microsoft Office 2019 Ozellikleri:
Word 2019: İşinizi daha kolay tamamlayın. (Siyah tema, Oğrenme aracları, Konuşma ozelliği, Gelişmiş murekkep işlevi, Erişilebilirlik iyileştirmeleri
Excel 2019: Daha iyi veri analizi yapın. (Huni cizelgeleri - 2B haritalar - zaman cizelgeleri, Yeni Excel fonksiyonları, Excel’i PowerBI’ye yayınlayabilme, PowerPivot geliştirmeleri, PowerQuery geliştirmeleri)
PowerPoint 2019: Daha etkili icerikler oluşturun. (Sunumlarda slaytların sıralanması icin yakınlaştırma yetenekleri, Geciş ozelliği, Simgeleri - SVG ve 3D modelleri ekleme ve yonetme becerisi, Geliştirilmiş gezici kalem kutusu)
Outlook 2019: E-postayı daha verimli bir şekilde yonetin. (Guncellenmiş kişi kartları, Office 365 Grupları1, @bahsetmeler, Odaklanmış gelen kutusu, Seyahat ve iletim ozeti kartları)
Office Home & Business 2019 ilerleyen haftalarda herkes icin indirilmeye acılacak.
Office 2019, tek surumdur ve gelecek guncellemeleri almaz. Yenilikci ozellikler, yapay zeka, guvenlik ve daha fazla ozellik, Office 365 ProPlus aylık aboneliğinde sunuluyor.

İndir