Pratik Goz Hasta Takibi Programı , goz doktoru uzmanları ile yapılan ortak calışmalar sonucunda ortaya cıkmış , cok kullanışlı ve detaylı bir hasta takibi programıdır.- 13 YIL ONCE GUNCELLENDİ


Uretici firmanın acıklaması:
Pratik Goz Hasta Takibi Programı , goz doktoru uzmanları ile yapılan ortak calışmalar sonucunda ortaya cıkmış , cok kullanışlı ve detaylı bir hasta takibi programıdır. Programın her aşamasında birkac uzman doktordan goruş alınarak geliştirilmiş, daha sonra da deneme amacıyla bircok goz doktoru muayenehanesinde kullandırıldıktan sonra piyasaya surume hazır hale gelmiştir.
Programda bir Goz Doktoru nun ihtiyacı olan herşey mevcuttur. Her hastaya bir adet hasta kartı acılır ve daha sonra ilk gelişi icin ve diğer geldiklerinde de olmak uzere hastanın her gelişinde bir adet kontrol kartı acılır.
Hasta ana kartında hastanın kişisel bilgileri, soygecmiş bilgileri ve ozgecmiş bilgileri bulunur.
Gunluk kontrol kartlarında bulunan sekmeler ile doktor istediği bolume o muayene ile ilgili bilgileri girer. Rutin yapılan muayene bilgileri birince sekmede yer almıştır.
Sekmelerde Muayene / Receteler / Lens / Ameliyat / Glakom / Şaşılık / Laboratuar Bilgileri / Hasta Raporları bolumleri vardır. Hastanın durumu ile ilgili bilgileri bu sekmelere tıklayarak detaylı bir şekilde kayıt etmek mumkundur.
Hastanın ana kartında alt kısımda bir bakışta , hastanın hangi tarihlerde gelmiş olduğu ve hangi işlemlerin uygulandığı gorulmektedir.
Detaylı randevu takibi programı hasta kayıtları ile icice calıştığında hastalarınıza randevular vermek,
gelen hastaların o an icin bekleme odasında beklediğini işaretlemek,
muayenesi yapılan hastayı randevu defterinde muayenesi yapıldı işareti koymak,
randevuya gelmeyen hastaları gelmedi olarak işaretlemek mumkundur.
Sol taraftaki yıllık takvime bir bakışta hangi gunlere yaklaşık kacar randevu verildiğini gorebileceksiniz ve, bir sonraki randevuyu verirken daha az yoğun bir gun secmeniz cok daha kolay olacaktır.
Recete bolumunde Gozluk Recetesi ve İlac Recetesi olmak uzere iki bolum vardır.
Bu iki bolumu kullanarak recetelerinizi kolaylıkla yazdırabilirsiniz.
İlac Recetesi bolumunde daha onceden kendinizin tanımlayacağı ilacları tek tuşla arayıp bulabilir bunları receteye dahil edebilirsiniz.
Gunluk kontroller sayfasında iken tek tuşla hastanın tum gelişlerini gorebilir , tek tıklamayla secmiş olduğunuz gunun bilgilerinin ekrana gelmesini sağlayabilirsiniz.

İndir