Ashampoo PDF Pro 2: PDF'ler oluşturmak, birleştirmek, donuşturmek ve duzenlemek icin en iyi editor
Erkan Calp - 7 AY ONCE GUNCELLENDİ


Ashampoo PDF Pro 2, PDF belgeleri oluşturmak, donuşturmek, duzenlemek, birleştirmek ve korumak icin ihtiyacınız olan her şeye sahip bir PDF editoru. Guclu PDF yazılımı arayanlara tavsiye ederim.
Tum cihazlarda okunabilen mukemmel PDF belgeler oluşturma, PDF’leri Word belgeleri kadar kolayca duzenleme, PDF belgelerini şifre ile koruma, kolayca doldurulabilir PDF formlar oluşturma, PDF belgeleri duzenlenebilir metne donuşturme, PDF belgelere yorum ekleme ve onem yerleri vurgulama, cizim ekleme ve daha bircok ozelliğe sahip olan evrensel PDF editoru, ucretsiz deneme surumuyle geliyor.
Windows PC kullanıcıları icin bircok ucretsiz PDF programı mevcut ancak Ashampoo’nun PDF duzenleyicisi PDF Pro 2 kadar fazla ozellik sunan yok. PDF belgelerini yonetmek ve duzenlemek icin eksiksiz bir cozum diyebilirim. Etkileşimli formlar oluşturup duzenleme, İki PDF dosyasını yan yana karşılaştırma, PDF belgenin herhangi bir bolumunden ekran goruntusu alma, PDF’e eklenen (gomulu) goruntuyu duzenleme, Bates numaralandırma, Belgelerdeki renkleri bulup değiştirme, PDF’leri daha kucuk belgelere ayırma, Metin formatlama, Belge yazı tiplerini değiştirme, Birleştirilmiş duzenleme modu (gorunum, yorum ve duzenle bir arada), acılmayan PDF belgelerini onarma, PDF belgesini Word, Excel ve diğer formatlara donuşturme, PDF belgeleri 128-bit AES şifrelemeyle koruma (acma, duzenleme, yazdırma, metin cıkarmaya karşı koruma ve hassas bilgileri kalıcı olarak karalama) ve daha bircok ucretsiz PDF duzenleyicilerde olmayan ozelliklere sahip olan Ashampoo PDF Pro 2, Windows 7, 8 ve 10 işletim sistemli tum bilgisayarlarda calışıyor.
İndir