Google Play Store uzerinde indirmeye acık olan YT3 Downloader uygulaması, kullanıcılar tarafından oldukca iyi oylanmış ve guzel yorumlar almış, Youtube videolarını ve muziklerini indirebileceğiniz uygulamadır.
Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran en buyuk ozellik ise, URL kopyala yapıştır derdi olmamasıdır. Youtube uzerinden actığınız bir videoyu direk indirme seceneği sunmaktadır. Ayrıca uygulamada var olan indirilenler sekmesinden indirmiş olduğunuz videolara zorlanmadan ulaşabilirsiniz.
Mobil kullanıcılar icin tasarlanan uygulamanın APK ‘ sına hemen indir butonunu kullanarak ulaşabilirsiniz. Şimdilik PC versiyonu olmadığı icin, bilgisayarda kullanmak uzere başka bir yontem deneyebilirsiniz kullanabilirsiniz.
Bilgisayar uzerinden Youtube videolarını indirmek istiyorsanız, Youtube URL ile Video İndirme isimli yazıyı okuyabilirsiniz. Yazıda program kullanmadan nasıl video indirebileceğiniz anlatılıyor. Ustelik mobil cihazlarınız icinde bu yontemi kullanabilirsiniz. Yukarıdaki linkteki anlatılan yontem bilgisayar uzerinde cok kullanışlı olmasına rağmen ,mobil cihazlarınız icin biraz daha yorucu olacaktır. Android mobil cihazlarınız icin YT3 Downloader kadar performans sağlayacağını soyleyemem.


Desteklenen Diller: Turkce
İşletim Sistemi: Android 2.3 ve Ustu
Uretici: Dmanyt3
Bellek: 3.3 MB

Hemen İndir
İndir