Akıllı telefonlarda en yaygın kullanılan Android işletim sistemi bunyesinde pek cok farklı uygulamayı barındırarak kişilerin telefonlarını daha cazip bir hale getiriyor. Bu uygulamalar icerisinde en cok tercih edilen uygulamalardan bir tanesi de TRT Keloğlan uygulamasıdır. Cocuk sahibi olan kişilerin tercih ettiği bir uygulama olan TRT Keloğlan cocuklar icin eğitici ve oğretici bir uygulamadır. Bu uygulamada hedeflenen cocukların eğlenirken oğrenmeleridir.
TRT keloğlan uygulamasını, hem akılı telefonlara hem de tabletlere indirerek cocukların eğitici ve oğretici bir uygulama ile zaman gecirmesini sağlayabilirsiniz. Ustelik TRT Keloğlan ucretsiz bir uygulamadır. Hem indirirken hem de uygulama icerisinde sizden herhangi bir ucret talep edilmez. Cocuklarınız TRT Keloğlan ile keyifle zaman gecirirken reklamlar kesintiye uğramadan hem eğlenip hem de oğrenebilir.
Bu uygulama sekiz yaş ve uzerinde ki cocuklar icin oldukca uygundur. Cocukların el ve goz becerilini aynı anda kontrol etmesini, koordinasyon gelişmesini, dikkatini guclendirmesini, olaylar ve olgular arasında bağlantı kurmasını sağlamakta ve bu konuda cocukları eğitmektedir. TRT Keloğlan uygulaması alanında uzman kişiler tarafından geliştirilmiştir. Cocuk psikologları ve uzman oğretmenler tarafından gozetimden gecirilen uygulamayı guvenle cocuğunuza oynatabilirsiniz. Ustelik uygulamanın tarzı ve dizaynı, rengÂrenk iceriklere sahip olması cocukların daha cok dikkatini cekerek kendilerini geliştiren etapları daha keyifli oynayabilmesini sağlamaktadır. Oyunun amacı ise keloğlana oyun icerisinde yardımcı olmak ve keloğlanın etapları tamamlamasını sağlamak.Desteklenen Diller: Turkce
İşletim Sistemi: Android 4 ve Uzeri
Uretici: TRT
Bellek:

Hemen İndir
İndir